چاپ کردن این صفحه
جمعه, 12 مهر 1398 04:14

دانلود Microsoft Office 2019 Professional Plus v2009 x86/x64 - مجموعه مایکروسافت آفیس ۲۰۱۹ جدید

نویسندگان : ادمین پی سی فایل
  • جمعه, 12 مهر 1398 04:14
  • مدت زمان / صفحه :

Microsoft Office قدرتمندترین آلبوم نرم افزاری اداری دریافتن داشته که برای اجرا کارها گوناگون اداری شبیه بودن تایپ استفاده داراست، مایکروسافت آفیس از آلبوم نرم افزارهای کامل و متصل به نیز برپاسازی شده که هر کدامیک استفاده متداول‌ای دارند. در این‌عصر بهمراه دارا بودن این آلبوم جزء پیش احتیاج ها نرم افزاری شمرده شده و فرا از 1 میلیارد یوزر در دنیا تمام روزه از این آلبوم کاربرد می‌کنند.

Microsoft Office 2019 واپسین نسخه این آلبوم در تاریخ ۲ مهر ۱۳۹۷ معضل شد. در نسخه تازه فراوانی از لیاقت‌های Office 365 دریافتن دارند. نسخه تازه این آلبوم، سیستم نصب و به روز رسانی تماماً انحصاریافته به فرد و محصور داراست که با اسم Click-to-Run معلوم می‌شود. به نحو صحیح‌تر، همگی نرم افزارها با فناوری شبیه‌ساز نرم افزاری Microsoft App-V انجام می‌شوند. نسخه تازه این آلبوم محبوبیت در روی Windows 10 و Windows Server 2019 نصب می‌شود. لیاقت‌های کلیدی آلبوم Microsoft Office 2019: - ترمیم لیاقت‌های رایانش با قلم یا Inking - موردنظر تر‌شده برای لپ‌تاپ‌های نسل تازه - اضافه کردن فراوانی از لیاقت‌های Office 365 - اجرا کردن بوسیله شبیه‌ساز Microsoft App-V - افزوده شدن Morph و Zoom به PowerPoint و Excel - لیاقت پردازش عکسها وکتور SVG - لیاقت اکسپورت ویدئو 4K در Excel - فرمول‌ها و چارت‌های تازه در Excel - افزوده شده Focus Mode به Word در نسخه تازه آلبوم آفیس، لیاقت‌های پردازش با قلم (Inking) تا حد فراوانی ترمیم یافته‌اند و تماماً مساعد لپ‌تاپ‌های نسل تازه که سهیم خویش فلم دارند طراحی شده هست. پویانمایی‌ها و افکت‌های گرافیکی جدیدی همانند Morph و Zoom به PowerPoint و چارت‌ها و فرمول‌های تازه به Excel زیادی شده هست. در این آلبوم تازه، غیر برنامه OneNote حضور ندارد چرا که این برنامه به مانند Bundle سهیم با Windows 10 معضل می‌شود. اگرچه احتمال نصب OneNote 2016 به سرفصل واپسین روش حل مایکروسافت دریافتن داراست. از غیر لیاقت‌های تازه این آلبوم می‌توان به افزوده شدن Focus Mode به Word، احتمال ورودی طرح‌های دوبعدی در Excel، حمایت از قالب SVG و اکسپورت تصویری 4K اشاره نمود. این آلبوم مطابق اعلان مایکروسافت 5 سال حمایت اساسی و 2 سال حمایت تمدید شده داراست.

اطلاعات برنامه Professional Plus دارای نرم افزارهای:
Access, Excel, OneNote, Outlook, PowerPoint, Publisher, Skype for Business, Word, Project, Visio, OneDrive Desktop, Microsoft Teams
اطلاعات ورژن 2009 - مخصوص Windows 10 و Windows 8.1
اطلاعات ورژن  32 بیتی و 64 بیتی - 6369 مگابایت
دانلود دانلود - قسمت اول
دانلود دانلود - قسمت دوم
دانلود دانلود - قسمت سوم
دانلود دانلود - قسمت چهارم

اطلاعات ورژن  2002 - مخصوص Windows 7
اطلاعات ورژن 32 بیتی و 64 بیتی - 4987 مگابایت
دانلود دانلود - قسمت اول
دانلود دانلود - قسمت دوم
دانلود دانلود - قسمت سوم

 
Written by
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
Read 950 times آخرین ویرایش در شنبه, 29 شهریور 1399 14:51
پی سی فایل مارکت

آخرین‌ها از پی سی فایل مارکت